Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir hem de kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Kayıt sistemi, izlenilen mekanda yer almasından dolayı kayıt esnasında İnternet’e gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla kayıt işlemi ile İnternet kotasından harcama yapmamaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup başkaları tarafından erişimine olanak verilmemektedir.

Pahalı ve karmaşık sistemler yerine, İnternet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdikleriniz de ne de çalışanlarınızda kalsın!

Günümüzde, HD kalitesinde video ya da daha iyi ürün sunan bir güvenlik kamera sistemleri satın aldığınızda seçim yapmak için çeşitli farklı güvenlik kamerası teknolojileri bulunmaktadır. Bir güvenlik kamerası sisteminde seçebileceğiniz iki sinyal teknolojisi bulunmaktadır.