Görüntülü diafon sistemleri ile apartman, villa, işyeri ve ofislerinizde kapıya gelen ziyaretçilerinizi görür ve onlarla sesli iletişim yapabilirsiniz.

Böylece kapıya gelen kişiyle yüz yüze irtibat kurmadığınız için güvenliğinizi de riske atmamış olursunuz. Görüntülü interkom sistemleri günümüzde bir lüx olmaktan çıkıp oturduğumuz konutun veya çalıştığımız büronun güvenliği açısından bir gereklilik haline gelmiştir.

Yeni nesil görüntü-lü interkom sistemleri aynı zamanda alarm işlevini de sağlamaktadır. Bu sistemler dilerseniz fotoğraf çekme özelliği ile de kapınıza gelenleri tespit edip kayıt altına almaktadır. Aynı zamanda apartman veya sitenizde daireler arası sesli iletişimi de sağlayabilirsiniz.

Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra bireysel olarak villa ve iş yerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.