Ankara Diafon olarak yeni teknolojileri sürekli takip etmekte ve teknik ekipmanlarımız ile her türlü Kamera Sistemleri – Diafon Sistemleri – Uydu Sistemleri – Kartlı Geçiş Sistemleri ve Akıllı Ev Sistemleri işlerinizi profesyonel ekibimizle beraber yürütmek esaslarımız arasındadır. Kullanmakta olduğumuz Görüntülü dıafon Sistemleri dairenizden net bir şekilde dışarıdaki kişiyi net görebileceğiniz cihazlardır. Herhangi bir sorun durumunda garanti kapsamı içerisinde olan ürünlerin yenisini temin etmekteyiz.

Hizmet kalitemizin yanısıra kullandığımız ürünlerin ve kabloların kaliteli olmasına da önem vermekteyiz. Görüntülü diafon sistemleri ev sakinlerinin dışarıyla rahat bir şekilde konuşabildiğiniz ve net bir şekilde dışarda bulunan kişileri veya kişiyi görebildiğiniz bir sistemdir.

Eskiden bildiğimiz üzere evlerimizde görüntülü diafonlar yerine sadece duyabilidiğimiz diafonlar vardı.Bunlar kullanıcıya sorunlar çıkarıyordu. Örneğin, Ziliniz çaldığında bina dışındaki kişinin kim olduğunu göremiyor ve ses benzerliği gibi nedenlerle kapınızı yabancılara açabiliyorduz. Görüntülü diafonlarla beraber bu sorunlar çözülmüş oldu ve görüntülü diafon fiyatlarının uygunluğuyla beraber inşaat firmaları tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.